VIDA! 3D FILMY

VIDA! 3D FILMY

Vstup pro návštěvníky VIDA! za příplatek 50 Kč/os. Vstupenky jsou k dostání na pokladně VIDA! a jejich prodej končí 5 minut před začátkem promítání.
Vstupné pro předem objednané školy a organizované skupiny je 30 Kč/os.
Změna programu vyhrazena.

 

DIVOKÁ AFRIKA

V hlavní roli 3D filmu Divoká Afrika se netradičně představí jeden z přírodních živlů – voda. Budete ji sledovat od zamrzlých vrcholků hor k jezerům plným života, skrze vlhké deštné pralesy až k vyprahlým savanám a pouštím. Společně s cyklem vody se seznámíte se zvířaty, která dennodenně bojují o přežití. Ať už se jedná o lvy, slony, hejna plameňáků nebo plazy. Snímek pochází z produkce proslulé BBC a díky nejmodernějším technologiím nabízí opravdu nečekaně krásné záběry. Film trvá 42 minut a promítáme jej s dabingem Elišky Balzerové.

Kdy?

Po–Pá: 12.30

So, prázdniny, státní svátky: 12.00, 17.00

Ne: 12.00

Mrkněte na trailer ►

Divoká Afrika 3D / dokumentární film BBC

Venku pod nulou, tak co takhle 3D výlet do Afriky? Nový film plný dechberoucích záběrů promítáme každý den!► www.vida.cz/3Dfilmy

Zveřejnil(a) VIDA science centrum dne 2. leden 2017

 

PIDIOBŘI

Nenechte si ujít jedinečný dokument PIDIOBŘI! V hlavní roli odvážný malý čipmank a nebojácný stepní křeček. BBC s pomocí vysokorychlostních kamer s ultra vysokým rozlišením přináší 43 minut plných napětí, roztomilých scén i dojemných okamžiků ze skutečného života hlodavců. Dechberoucí záběry doplněné hravým dabingem Jiřího Lábuse nadchnou děti i dospělé.

Kdy?

So, Ne, prázdniny, státní svátky: 13.30

Mrkněte na trailer ►

Od prosince ve VIDA! – Pidiobři 3D

K prvním narozeninám si nadělujeme velkou novinku. Naše divadlo vědy se v pravidelných intervalech bude měnit na útulné kino! A protože nejsme žádní troškaři, začínáme filmem ve 3D, který produkovala proslulá BBC a na CSFD.cz má hodnocení úctyhodných 96 %.Film je se skvělým dabingem Jiřího Lábuse a od 2. prosince ho budeme promítat každý den.Informace / ceník, který pohladí / časy promítání -> www.vida.cz/pidiobri

Zveřejnil(a) VIDA science centrum dne 26. listopad 2015