VIDA! 3D FILMY

VIDA! 3D FILMY

Vstup pro návštěvníky VIDA! za příplatek 50 Kč/os. Vstupenky jsou k dostání na pokladně VIDA! a jejich prodej končí 5 minut před začátkem promítání.
Vstupné pro předem objednané školy a organizované skupiny je 30 Kč/os.
Změna programu vyhrazena.

 

PREDÁTOŘI
Stále na lovu
Mysleli jste si, že predátoři to mají v přírodě snadné? Zhlédněte napínavý 3D film a zjistěte, kdo opravdu stojí v divočině na straně vítězů. Právě predátoři totiž při lovu často prohrávají. Sledujte, jestli uspěje jedno z nejrychlejších zvířat na zemi – gepard, který pronásleduje stádo pakoňů, aby nasytil svá hladová mláďata. Bude se svou loveckou strategií úspěšný křížák Darwinův žijící v dešťových pralesích? Dává si totiž na čas, než kořist lapí do 25 metrů dlouhého vlákna. Velmi obtížně si v poslední době zajišťují potravu také lední medvědi. Úbytek ledových ker způsobil nedostatek tuleňů, kteří na ledových plochách odpočívali.

Jedinečný 3D dokument Predátoři s dabingem Hynka Čermáka pochází z produkce proslulé BBC, na jeho přípravě se podíleli tvůrci úspěšné Divoké Afriky a cenami ověnčeného hlodavčího westernu Pidiobři. Užijte si dechberoucí záběry, díky kterým můžete odhalit, jak u predátorů v divočině probíhá příprava i samotný boj o přežití.

Kdy?

pondělí až pátek: 12.30
sobota (a státní svátky): 12.00 a 17.00
neděle: 12.00
Podívejte se na trailer ►

PREDÁTOŘI (3D)

Nový 3D film Predátoři z produkce BBC s dabingem Hynka Čermáka již brzy ̶v̶e̶ ̶v̶a̶š̶i̶c̶h̶ ̶k̶i̶n̶e̶c̶h̶ …u nás v Divadle vědy! ;) Více informací ► http://bit.ly/3Dfilmy

Zveřejnil(a) VIDA science centrum dne 22. leden 2018

 

PIDIOBŘI

Nenechte si ujít jedinečný dokument PIDIOBŘI! V hlavní roli odvážný malý čipmank a nebojácný stepní křeček. BBC s pomocí vysokorychlostních kamer s ultra vysokým rozlišením přináší 43 minut plných napětí, roztomilých scén i dojemných okamžiků ze skutečného života hlodavců. Dechberoucí záběry doplněné hravým dabingem Jiřího Lábuse nadchnou děti i dospělé.

Kdy?

sobota, neděle (a státní svátky): 13.30
Podívejte se na trailer ►

Od prosince ve VIDA! – Pidiobři 3D

K prvním narozeninám si nadělujeme velkou novinku. Naše divadlo vědy se v pravidelných intervalech bude měnit na útulné kino! A protože nejsme žádní troškaři, začínáme filmem ve 3D, který produkovala proslulá BBC a na CSFD.cz má hodnocení úctyhodných 96 %.Film je se skvělým dabingem Jiřího Lábuse a od 2. prosince ho budeme promítat každý den.Informace / ceník, který pohladí / časy promítání -> www.vida.cz/pidiobri

Zveřejnil(a) VIDA science centrum dne 26. listopad 2015