Od originálního dárku vás dělí jen pár kliků. Stačí si vybrat, který poukaz vám nebo vašim blízkým udělá největší radost, zaplatit online platební kartou a poukaz přistane přímo ve vašem e-mailu.

Můžete vybírat z poukazů na jednorázovou návštěvu, ale taky z permanentek, díky kterým pak můžete (vy nebo vámi obdarovaní) chodit do VIDA! science centra po celý rok, jak často budete chtít. Na ty z vás, kteří online nákupům příliš neholdujete, čekají dárkové poukazy i permanentky přímo na pokladně VIDA! science centra, kde si je můžete pořídit kdykoli během naší otevírací doby. 

Chcete koupit dárkové poukazy ve větším počtu? Podívejte se na naši nabídku pro firmy →

Od originálního dárku vás dělí jen pár kliků. Stačí si vybrat, který poukaz vám nebo vašim blízkým udělá největší radost, zaplatit online platební kartou a poukaz přistane přímo ve vašem e-mailu.


Dárkový poukaz pro jednu osobu Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně pro jednu osobu.... Cena 190 Kč Dárkový poukaz pro jednu osobu – snížený Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 110 Kč Rodinný dárkový poukaz typu „A“ (2 dospělí a max. 3 děti) Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 490 Kč Rodinný dárkový poukaz typu „B“ (1 dospělý a max. 3 děti) Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 360 Kč Permanentka běžná Poukaz na permanentku platný pro jednu osobu. Hrát si a objevovat ve VIDA! je vysoce... Cena 670 Kč Permanentka snížená Poukaz na permanentku platnou na snížené vstupné (pro děti 3-15 let, studenty 15-26 let,... Cena 390 Kč Rodinná permanentka typu „A“ (2 dospělí a max. 3 děti) Poukaz na permanentku platnou pro 2 dospělé a max. 3 děti do 15 let nebo studenty. Hrát... Cena 1720 Kč Rodinná permanentka typu „B“ (1 dospělý a max. 3 děti) Poukaz na permanentku platnou pro 1 dospělého a max. 3 děti do 15 let nebo studenty.... Cena 1260 Kč