Odpolední vstupenka za 90 Kč

Odpolední vstupenka za 90 Kč

Zábavní vědecký park VIDA! nabízí od začátku roku 2017 novou zvýhodněnou odpolední vstupenkou za 90 Kč. Tato vstupenka platí pro každého od úterý do pátku od 16 do 18 hodin*.

Ředitel VIDA! Lukáš Richter k zavedení odpolední vstupenky říká: „Přáli bychom si, aby si u nás užili rodiče i jejich děti chytrou zábavu nejen o víkendu ale i v čase, který jim zbývá po práci a škole. Vstupenku za 90 Kč také uvítají všichni, kterým se zdá naše běžné vstupné příliš vysoké. Za dvě hodiny si sice nestihnou pohrát se všemi 170 exponáty, ale může to pro ně být taková ochutnávka toho, co nabízíme. Vstupenka je vhodná i pro ty, kteří k nám chodí opakovaně a mají zájem jen seznámit se s novými exponáty nebo navštívit dočasné výstavy či 3D film. Od ledna promítáme nový úžasný dokument Divoká Afrika, mimo jiné i v 17 hodin.“

*Vstupenka za 90 Kč platí pro všechny bez rozdílu věku. Nelze ji kombinovat s dalšími slevami a není ji možné zakoupit během státních svátků a prázdnin. Děti do 3 let mají vstup do zábavního vědeckého parku VIDA! zdarma.
►► Naplánujte si svou návštěvu ►►

 

Chcete všechny novinky vědět jako první? Staňte se naším fanouškem na Facebooku nebo odebírejte náš newsletter.