Od originálního dárku vás dělí jen pár kliků. Stačí si vybrat, který poukaz vám nebo vašim blízkým udělá největší radost, zaplatit online platební kartou a poukaz přistane přímo ve vašem e-mailu.
Můžete vybírat z poukazů na jednorázovou návštěvu, ale taky z permanentek, díky kterým pak můžete (vy nebo vámi obdarovaní) chodit do VIDA! science centra po celý rok, jak často budete chtít.
Na ty z vás, kteří online nákupům příliš neholdujete, čekají dárkové poukazy i permanentky přímo na pokladně VIDA! science centra, kde si je můžete pořídit kdykoli během naší otevírací doby. Poukazy na jednorázové vstupy jsou v prodeji i v Turistickém informačním centru (Radnická 8).

Chcete koupit dárkové poukazy ve větším počtu? Podívejte se na naši nabídku pro firmy >>


Dárkový poukaz pro jednu osobu Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně pro jednu osobu.... Cena 190 Kč Dárkový poukaz pro jednu osobu – snížený Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 110 Kč Rodinný dárkový poukaz typu „A“ (2 dospělí a max. 3 děti) Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 490 Kč Rodinný dárkový poukaz typu „B“ (1 dospělý a max. 3 děti) Poukaz na jednorázovou návštěvu zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně platný na... Cena 360 Kč Permanentka běžná Poukaz na permanentku platný pro jednu osobu. Hrát si a objevovat ve VIDA! je vysoce... Cena 670 Kč Permanentka snížená Poukaz na permanentku platnou na snížené vstupné (pro děti 3-15 let, studenty 15-26 let,... Cena 390 Kč Rodinná permanentka typu „A“ (2 dospělí a max. 3 děti) Poukaz na permanentku platnou pro 2 dospělé a max. 3 děti do 15 let nebo studenty. Hrát... Cena 1720 Kč Rodinná permanentka typu „B“ (1 dospělý a max. 3 děti) Poukaz na permanentku platnou pro 1 dospělého a max. 3 děti do 15 let nebo studenty.... Cena 1260 Kč
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace