Informace pro média

Chcete o nás napsat? Natočit reportáž? Potřebujete fotky? Ozvěte se!

Tiskové zprávy

Noc vědců s degustací vody i žížalím čajem

19. 9. 2019
V pátek 27. září se zábavní vědecký park VIDA! zapojí do celorepublikové akce Noc vědců, která má letos téma Šetrně k planetě. Noc vědců ve VIDA! je zdarma na základě registrace. Během akce bude také za příznivého počasí poprvé otevřená venkovní expozice po setmění.

VIDA! tipy, jak se v létě zchladit

26. 6. 2019
Zábavní vědecký park VIDA! připravil na horké léto program, který zájemce zchladí a zároveň zapálí pro vědu

VIDA! Otevírá novou venkovní expozici

Datum: 28. 5. 2019
Od června nabízí zábavní vědecký park VIDA! o dva a půl tisíc metrů čtverečních chytré zábavy navíc. Na Den dětí otevírá novou venkovní expozici.

VIDA! pokřtila svou tramvaj

Datum: 21. 5. 2019
V úterý 21. května proběhl na zastávce před hlavním vstupem do brněnského výstaviště křest tramvaje zábavního vědeckého parku VIDA! Tramvaj společně pokřtili hejtman jihomoravského kraje Bohumil Šimek, generální ředitel DPMB Miloš Havránek a ředitel VIDA! Lukáš Richter.

VIDA! nabízí fantasy večer, velikonoční program i čarodějnou školu

Datum: 9. 4. 2019
Už tento pátek se v zábavním vědeckém parku VIDA! koná, v pořadí už třicátá, akce pro dospělé VIDA! After Dark. Kromě expozice po setmění, baru a hudby se návštěvníci mohou těšit na program s tématem FANTASY.

Na nové výstavě Haló si vyzkoušíte různé způsoby, jak doručit zprávu

Datum: 2. 4. 2019
Výstava Haló je v pořadí už šestnáctou výstavou ve VIDA! science centru. Díky desítce interaktivních exponátů tu návštěvníci prožijí dobrodružství komunikace na menší i větší vzdálenosti.

VIDA! odhalí tajemství oceánů

Datum: 31. 1. 2019
V zábavním vědeckém parku VIDA! je možné od 1. února 2019 každý den zhlédnout další z 3D dokumentů věnovaných divoké přírodě Oceány: Naše modrá planeta. 3D film pochází s produkce BBC a centrum ho pořídilo díky účelové dotaci od svého zřizovatele Jihomoravského kraje.

Miliontý návštěvník zábavního vědeckého parku VIDA!

Datum: 25. 1. 2019
Zábavní vědecký park VIDA! přivítal miliontého návštěvníka. Stala se jím Adriana Pertlová z Brna. Do VIDA! přišla se svou dcerkou a s kamarádkou

Návštěvníci zhlédnou 3D filmy zdarma

Datum: 13. 12. 2018
Ve VIDA! se promítají dva populárně-vědecké 3D snímky – Pidiobři a Predátoři. Běžně stojí jejich návštěva 50 Kč za osobu. V sobotu 22. a v neděli 23. prosince mají zájemci jedinečnou možnost užít si tyto 3D filmy zdarma v ceně vstupenky do expozice. Filmy jsou vhodné pro dospělé i děti od 6 let.

VIDA! slaví čtyři roky od otevření

Datum: 1. 12. 2018
970 tisíc návštěvníků, přes 5000 výukových programů pro školy, 4700 představení se zábavnými pokusy, 265 externích akcí, 640 programů pro rodiny, 47 příměstských táborů, 27 večerních party, 14 dočasných výstav, nespočet hodin vylepšování interaktivních exponátů – to byly čtyři roky VIDA!

VIDA! slaví čtvrté narozeniny programem

Datum: 22. 11. 2018
Už téměř čtyři roky nabízí brněnský zábavní vědecký park chytrou zábavu pro celou rodinu. Přípravy oslav čtvrtých narozenin jsou v plném proudu. V pátek 30. listopadu od 19 hodin nabídne VIDA! dospělým návštěvníkům speciální gurmánský program. Víkend 1. až 2. prosince bude patřit oslavě s dětmi.

Vydejte se na dobrodružnou výpravu do mikrosvěta ve VIDA!

Datum: 24. 10. 2018
V sobotu 3. a v neděli 4. listopadu láká zábavní vědecký park VIDA! rodiny s dětmi na akci Víkend v mikrosvětě. Účastníci se můžou těšit na přednášky, workshopy, ukázky pokusů i výstavy. Zjistí, jak vypadá svět nejen pod běžným mikroskopem, ale i milionkrát zvětšený. Partnerem akce je přední světový výrobce elektronových mikroskopů Thermo Fisher Scientific

VIDA! po setmění láká na halloweenský program

Datum: 22. 10. 2018
Zábavní vědecký park VIDA! pořádá několikrát do roka akci pro dospělé VIDA! After Dark.
Kromě všech 170 interaktivních exponátů na ploše téměř 5000 m2 na účastníky večera čeká hudba, bar a speciální program, vstupné stojí 100 korun.

Bastlfest nabídne foukání skla i výrobu hologramu

Datum: 18. 10. 2018
Od pátku 16. do neděle 18. listopadu se v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! uskuteční Bastlfest – festival kutilství pro celou rodinu. Bastlfest pořádá VIDA! už potřetí. S každým rokem roste počet hostujících institucí a spolků a s ním i nabídka zajímavých aktivit.

Cestovní VIDA! je na světě

Datum: 12. 10. 2018
Prohozené uši, párový jeřáb, bezedná truhla, teplotisk, závod kol nebo kompas pro magnet – to jsou ukázky z celkem deseti přenosných exponátů, které nově vlastní zábavní vědecký park VIDA!

Nahlédněte až do světa menšího než atom

Datum: 20. 9. 2018
VIDA! otevírá novou výstavu s názvem KUK, která představuje dobrodružnou výpravu ze světa viditelného pouhým okem až k částicím menším než atom.

Prvňáčci v říši vědy

Datum: 29. 8. 2018
Rekordní účast má letošní projekt Prvňáčci v říši vědy. Novopečení jihomoravští školáčci – ve školách, jejichž ředitelé o to projevili zájem, dostanou v první dny školního roku volné vstupenky do jihomoravských popularizačně naučných center. Celkem na 189 základních škol putuje přes 32 tisíc volných vstupenek!

Labyrint peněz vás naučí zkrotit rodinný rozpočet

Datum: 8. 8. 2018
Už jen do konce srpna nabízí VIDA! o víkendech od 11 do 16 hodin rodinnou hru Labyrint peněz, která dětem i dospělým přiblíží, jak fungují peníze a jak se s nimi naučit hospodařit. Tento program zaměřený na finanční gramotnost vznikl díky podpoře ČSOB a návštěvníci si jej užijí zdarma v ceně vstupenky do centra.

Prázdninový program ve VIDA!

Datum: 2. 7. 2018
Na letní prázdniny jsme připravili několik nových zážitků. Každý den si návštěvníci vyzkouší nový prostor pro kutění takzvanou Bastlírnu a zúčastní se indiánského programu spojeného s výrobou zlata i uměním kouřových signálů. Během letních víkendů je navíc připravená i rodinná hra Labyrint peněz, která vznikla díky podpoře ČSOB.

VIDA! slaví Den dětí i Den otců a představuje novou show

Datum: 24. 5. 2018
Prvního června se všechny děti od tří do patnácti let mohou těšit na zvýhodněné vstupné 20 Kč. Společně také oslavíme Den otců, všichni tatínci a dědečkové budou mít 17. 6. vstup zdarma. Ve spolupráci s festivalem Re:publika také představujeme novou science show Časograf.

Čarodějná škola a oslava Dne matek

Datum: 20. 4. 2018
V sobotu 28. dubna se zábavní vědecký park VIDA! opět promění v Čarodějnou školu. Ve třídách budou na své čarodějné učně čekat zkušení kantoři. Zasvětí je do ohnivých kouzel i tajů bylinných lektvarů. Společně si vytvoří vlastní amulet, kouzelnickou hůlku a klobouk.

VIDA! láká dospělé casinem, sexem a noční jízdou

Datum: 3. 4. 2018
Zábavní vědecký park VIDA! není rozhodně místem určeným pouze pro rodiny s dětmi. Každý čtvrtý návštěvník totiž do centra přijde s přáteli nebo s partnerem či partnerkou. Park proto pořádá večerní programy pouze pro dospělé v rámci akcí VIDA! After Dark.

Výstava matematika na dotek

Datum: 8. 3. 2018
V brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! se od 5. března až do 3. září koná výstava GeomeTRY, která představuje svět hravé matematiky a geometrie.

Do VIDA! míří predátoři i roboti

Datum: 18. 1. 2018
V zábavním vědeckém parku VIDA!, kam jen v roce 2017 dorazilo přes 254 tisíc návštěvníků, máte od 27. ledna 2018 možnost zhlédnout další z 3D dokumentů, věnovaných divoké přírodě, Predátoři.

TOP akce v roce 2018 ve VIDA! science centru

Datum: 4. 1. 2018
Dočasná výstava GeomeTRY, akce pro rodiny s dětmi, festival kutilství Bastlfest nebo oslava čtvrtých narozenin VIDA! science centra. To vše a mnohé další nás čeká v roce 2018.

VIDA! slaví tři roky od otevření

Datum: 22. 11. 2017
710 tisíc návštěvníků, 3800 programů pro školy, 3540 představení se zábavnými pokusy, 225 externích akcí, 550 programů pro rodiny, 39 příměstských táborů, 19 večerních party, 11 dočasných výstav, nespočet hodin vylepšování interaktivních exponátů – to jsou tři roky fungování zábavního vědeckého parku VIDA!

Hledáte inspiraci? Navštivte festival kutilství Bastlfest ve VIDA!

Datum: 14. 11. 2017
Brněnský zábavní vědecký park VIDA! odstartuje už tento čtvrtek 16. listopadu Bastlfest – festival kutilství, svou zatím největší akci pro rodiny s dětmi.

Cirkus Mechanikus ̶ hravá výstava mechanických loutek a strojků

Datum: 27. 9. 2017
Po dvacetiletém světovém turné zavítala výstava Cirkus Mechanikus konečně do České republiky. Padesát exponátů v zábavním vědeckém parku VIDA! představuje cirkusový svět plný úžasných mechanismů a půvabu staré Anglie.

Startuje projekt Prvňáčci v říši vědy

Datum: 28. 8. 2017
První školní den 6213 prvňáčků a 319 pedagogů ze 164 základních škol v Jihomoravském kraji obdrží speciální vstupenku do VIDA! science centra a Hvězdárny a planetária Brno. Na vlastní oči se mohou přesvědčit o tom, jak podivuhodný je okolní svět.

VIDA! má nejlepší science show v Evropě

Datum: 2. 8. 2017
Představení plná pokusů ve VIDA! jsou výjimečná. Potvrzují to také výsledky z evropských soutěží, kde se brněnští performeři umisťují na předních příčkách. Zlato za show Under pressure dovezli letos z celoevropské soutěže Science me! v německém Hannoveru.

VIDA! láká k letnímu bruslení

Datum: 27. 6. 2017
Zábavní vědecký park VIDA! připravil na letní prázdniny další jedinečný zážitek – zimní radovánky na ledu bez ledu. Od 1. července tu zájemci můžou bruslit nebo si zahrát rodinný hokej na největším letním kluzišti v celé republice.

VIDA! láká na novou science show

Datum: 7. 6. 2017
Od června nabízí brněnský zábavní vědecký park VIDA! dočasnou výstavu mechanických hlavolamů z celého světa. Uvádí také nové autorské představení s pokusy Mr. Ucho věnované zvuku.

VIDA! v květnu pořádá kriminalistické dílny

Datum: 3. 5. 2017
VIDA! v květnu nabídne kriminalistické dílny, workshopy samovyšetření i přednášky o rakovině a počtvrté se zúčastní Brněnské muzejní noci.

Půlmiliontý návštěvník zábavního vědeckého parku VIDA!

Datum: 29. 3. 2017
Dne 29. 3. 2015 přivítal zábavní vědecký park VIDA! půlmiliontého návštěvníka. Stal se jím Lukáš Plachý, učitel Gymnázia Matyáše Lercha, který do VIDA! přišel se svými českými studenty i jejich hosty z Francie.

VIDA! Jarní prázdniny

Datum: 7. 3. 2017
Zábavní vědecký park VIDA! chystá na brněnské jarní prázdniny bohatý program. Od soboty 11. března bude uvádět v Divadle vědy novou science show Vytěž princip, na víkendy připravuje v Labodílnách program s pokusy.

Rekordní papírové město a mag(net)ická party mezi exponáty

Datum: 23. 2. 2017
Do středy 1. března je možné v zábavním vědeckém parku VIDA! zhlédnout rekordní papírový model města vytvořený návštěvníky. Prezident Agentury Dobrý den Pelhřimov Miroslav Marek, který rekord ve středu 22. února 2017 potvrdil.

V únoru končí dvě výstavy a do VIDA! zamíří roboti

Datum: 2. 2. 2017
Zábavní vědecký park VIDA! pořádá ve spolupráci s Jihomoravským centrem pro mezinárodní mobilitu (JCMM) akci VIDA! Roboti. V pátek 10. 2. 2017 proběhne ve VIDA! už čtvrtý ročník soutěže Robotiáda.

TOP akce v roce 2017 ve VIDA! science centru

Datum: 19. 1. 2017
Jedinečné výstavy, programy pro rodiny s dětmi nebo večery pro dospělé. Přečtěte si, co všechno čeká návštěvníky v roce 2017 ve VIDA! science centru.

Do VIDA! za 90 Kč

Datum: 4. 1. 2017
Zábavní vědecký park, kam v roce 2016 zavítalo přes 232 tisíc návštěvníků, přichází se začátkem roku s novou zvýhodněnou odpolední vstupenkou za 90 Kč. Tato vstupenka platí pro každého od úterý do pátku od 16 do 18 hodin.

VIDA! slaví dva roky od otevření

Datum: 1. 12. 2016
460 tisíc návštěvníků, 2700 programů pro školy, 2500 představení se zábavnými pokusy, 140 externích akcí, 130 programů pro rodiny, 26 příměstských táborů, 21 nových exponátů, 13 večerních party mezi exponáty, 9 dočasných výstav, nespočet hodin vylepšování interaktivních exponátů – to jsou dva roky fungování zábavního vědeckého parku VIDA!

Výstava optických klamů Klamárium

Datum: 7. 11. 2016
V brněnském VIDA! science centru proběhla 31. října 2016 slavnostní vernisáž výstavy „Klamárium“, kterou pro návštěvníky připravil Psychologický ústav AV ČR. Výstavu probíhající na ploše více než 500m² tvoří přes 30 známých i méně známých zrakových klamů.

VIDA! pořádá festival kutilství Bastlfest

Datum: 25. 10. 2016
Brněnský zábavní vědecký park VIDA! pořádá v pátek 18. listopadu a v sobotu 19. listopadu festival kutilství Bastlfest. Návštěvníci se mohou těšit na ukázky práce radioamatérů, modely vláčků, roboty z lega, papírové vystřihovánky, elektronické hudební nástroje a dílny pro děti i dospělé.

Objevte v sobě superhrdinu ve VIDA!

Datum: 27. 9. 2016
Začátek října bude v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! věnován tématu superhrdinů. Na účastníky čeká jedinečný program. Pro ty, kteří rádi poměřují své síly, je v expozici centra hned několik vhodných exponátů.

VIDA! pořádá dětskou architektonickou soutěž s doprovodnými akcemi

Datum: 29. 8. 2016
Nevídaný dům? Rovnou město! – to je název nové soutěže v zábavním vědeckém parku VIDA! určené všem dětem, které si chtějí nakreslit svůj vysněný dům či město.

Nové mrazivé představení s pokusy vás zapálí pro vědu

Datum: 16. 8. 2016
Zábavní vědecký park VIDA! přináší nové představení s pokusy nazvané Ledoleto. Hlavní roli v této science show hraje tajemná přísada, ze které se magicky kouří a jež mizí jak pára nad hrncem. Show Ledoleto uvádí VIDA! ve vybrané dny několikrát během otevírací doby.

VIDA! každý den o prázdninách dílny s experimenty

Datum: 30. 6. 2016
Prázdniny v zábavním vědeckém parku VIDA! určitě neznamenají prázdné dny. Naopak – úplně každý den si tu návštěvníci mohou užít speciální programy v Labodílnách plné zábavných experimentů a hned dvakrát během léta i večerní akci VIDA! After Dark.

VIDA! otevírá novou výstavu Zvukohraní

Datum: 1. 6. 2016
Zábavní vědecký park VIDA! uvádí novou výstavu Zvukohraní, která zaujme děti i dospělé svou hravostí, originalitou i promyšlenými technologiemi. Exponáty probouzí v návštěvnících zvědavost a nabízí jim možnost svobodně si užít radost z objevování světa zvuků, čísel, tvarů, barev a hudby.

VIDA! slaví Den dětí i Den otců

Datum: 25. 5. 2016
Zábavní vědecký park VIDA! otevírá ve středu 1. června při příležitosti Dne dětí novou výstavu ZVUKOHRANÍ. Návštěvníci se tu mohou zaposlouchat do hudby svého těla – bubnovat v rytmu srdečního tepu nebo změnit svůj hlas pomocí hlasového transformátoru.

VIDA! láká na májový program

Datum: 29. 4. 2016
V květnu ožije zábavní vědecký park VIDA! májovou atmosférou. Každou neděli budou v expozici připraveny Květ(i)nové experimenty pro rodiny s dětmi. Dospělým je zase určena party po setmění VIDA! After Dark s doprovodným programem na téma přitažlivých sil.

VIDA! 19 nových exponátů = 19 nových zážitků

Datum: 6. 4. 2016
Expozice zábavního vědeckého parku VIDA! nabízí od dubna hned několik novinek. Předně se jedná o devatenáct zcela nových interaktivních exponátů, které přibyly ke stávajícím sto padesáti a se kterými si mohou lidé hrát a objevovat tak svět kolem nás.

Jarní novinky ve VIDA!

Datum: 8. 3. 2016
S jarem přicházejí do zábavního vědeckého parku VIDA! mnohé novinky. Od března přibude k nabídce stávajících představení s pokusy nová show Elektromagion věnovaná bleskům a elektromagnetickým silám.

VIDA! Jarní prázdniny

Datum: 22. 2. 2016
Zábavní vědecký park VIDA! připravil na jarní prázdniny bohatý program. V sobotu 27. 2. se promění v Čarodějnou školu a přivítá všechny pohádkové bytosti, které mají zájem zdokonalit se ve svých schopnostech.

Začátek roku ve VIDA!

Datum: 8. 1. 2016
Jihomoravský kraj má svůj zábavní vědecký park už více než rok. Za tuto dobu se VIDA! park stal jednou z nejoblíbenějších institucí nejen v kraji, ale i celé republice. Jen v roce 2015 přivítalo toto centrum 235 tisíc návštěvníků.

VIDA! After Dark: Star

Datum: 29. 12. 2015
Patříte k fanouškům Star Wars, Star Trek nebo Stargate? Zábavní vědecký park VIDA! pořádá ve čtvrtek 4. února už třetí večírek pro dospělé nazvaný After Dark. Tentokrát budou tématem všechny „hvězdné“ sci-fi filmy.

Rok ve VIDA! a prosincový program

Datum: 3. 12. 2015
225 tisíc návštěvníků, 1700 programů pro školy, 1500 představení se zábavnými pokusy, 30 externích akcí, 12 příměstských táborů, 4 dočasné výstavy, nespočet hodin oprav interaktivních exponátů – to je první rok zábavního vědeckého parku VIDA! Do druhého roku vstupuje VIDA! s novinkou, kterou je promítání 3D filmů.

VIDA! slaví první narozeniny

Datum: 24. 11. 2015
Zábavní vědecký park VIDA! poprvé otevřel pro veřejnost 1. prosince minulého roku. Při příležitosti prvního výročí chystá VIDA! o víkendu 28. a 29. 11. 2015 od 10 do 18 hodin velkou narozeninovou oslavu. Hlavním hostem je dětský cirkus LeGrando, který oživí interaktivní expozici zábavního vědeckého parku o cirkusové atrakce.

VIDA! vás nabije programem plným elektřinou

Datum: 5. 11. 201
Listopadový program zábavního vědeckého parku VIDA! je opravdu nabitý. Hlavní podíl na tom mají nedělní programy pro rodiny s dětmi věnované elektřině a nové představení v Divadle vědy plné pokusů s luminiscenčními látkami.

VIDA! After Dark: Kontrasty

Datum: 26. 10. 2015
Zábavní vědecký park VIDA! pořádá ve čtvrtek 5. listopadu už druhý večírek pro dospělé nazvaný After Dark. Tentokrát budou tématem Kontrasty. Kromě interaktivní expozice, která bude pro návštěvníky otevřená od 19 do 23 hodin, nabídne VIDA! také představení s pokusy Dělám tlaky, dělej taky věnované fenoménu atmosférického tlaku.

Kousek světové výstavy EXPO v brněnském VIDA!

Datum: 20. 10. 2015
Zábavní vědecký park VIDA! hostí interaktivní část světové výstavy EXPO 2015, která se koná v italském Miláně. Společná prezentace Jihomoravského kraje a města Brna byla letos na jaře součástí zdejšího pavilonu České republiky.

VIDA! se poprvé otevře po setmění

Datum: 30. 9. 2015
Říjen v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! je nabitý programem. Hned první den tohoto měsíce se poprvé otevře VIDA! po setmění, aby si její interaktivní expozici mohli naplno užít všichni hraví dospělí a to bez křiku, ale zato s barem a hudbou DJ Petra Marka z kapely Midi lidi.

Letní VIDA! novinky

Datum: 9. 7. 2015
Zábavní vědecký park VIDA!, který od svého otevření v prosinci minulého roku přivítal už více než 120 tisíc návštěvníků, připravil na letní měsíce několik novinek. Předně je to nová dočasná výstava umístěná na galerii centra nazvaná „Vynálezy, které ovlivnily lidstvo“ připravená Akademií Věd České republiky.

Stotisící návštěvník zábavního vědeckého parku VIDA!

Datum: 4. 6. 2015
Stotisícím návštěvníkem VIDA! se stala Eva Padrtová, která přišla se svou pětiletou vnučkou Viktorkou. Mezi gratulanty, kteří jubilejní návštěvnici předali čestnou vstupenku a dárky, byl místopředseda vlády Pavel Bělobrádek, hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek a ředitel VIDA! Lukáš Richter.

Červnové akce pro rodiny v zábavním vědeckém parku VIDA!

Datum: 20. 5. 2015
Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak odstartovat raketu, vyzkoušet mluvicí auto, uvádět předpověď počasí, projít obřím srdcem. Neuvěřitelné? Ne, to je jen ukázka zážitků, které si můžete odnést ze zábavního vědeckého parku VIDA!, který najdete v bývalém pavilonu brněnského výstaviště.

Letní příměstské tábory VIDA!

Datum: 5. 5. 2015
Během letních prázdnin pořádá zábavní vědecký park VIDA! několik tematických příměstských táborů určených pro děti od 7 do 15 let. Děti se mohou těšit na 5 dnů plných vědy a zábavy. Společně budou bádat, objevovat, tvořit, hrát si a naučí se spoustu nového.

V květnu jsou ve VIDA! dva jako jeden

Datum: 29. 4. 2015
Vyznejte si lásku v obřím srdci za poslechu vlastního tepu. Zmrazte stín vašeho prvního polibku. . Ve všední květnové dny se VIDA! stává ideálním útočištěm pro všechny dvojice. Proč? Protože dva jsou tady jako jeden – zaplatíte jednu vstupenku a druhou dostanete zdarma.

VIDA! slaví Den učitelů

Datum: 19. 3. 2015
Zábavní vědecký park VIDA! zve 27. a 28. 3. 2015 všechny učitele, pedagogy a vychovatele na oslavu Dne učitelů.

VIDA! zábavné pokusy aneb tohle by vám doma neprošlo

Datum: 9. 2. 2015
Zábavní vědecký park VIDA! nabízí kromě unikátní interaktivní expozice i nezapomenutelné science show – představení plná experimentů, výbuchů, barev a překvapení. Je možné banánem zatlouct hřebík? Vyrobit prskavku, která hoří pod vodou? Zapálit oheň kostkou ledu? Na to dostanete odpovědi právě během připravených science show.

Slavnostní otevření VIDA! science centra

Datum: 28. 11. 2014
V pátek 28. listopadu 2014 ve 13 hodin bude v bývalém pavilonu D brněnského výstaviště slavnostně otevřen nový zábavní vědecký park VIDA!. Zahajovacího ceremoniálu moderovaného Janem Budařem se zúčastní realizátoři a partneři projektu.

VIDA! Otevření se blíží

Datum: 16. 10. 2014
Brněnský zábavní vědecký park VIDA! zná datum svého otevření pro veřejnost. Od pondělí 1. prosince 2014 bude v bývalém pavilonu D brněnského výstaviště na ploše téměř pět tisíc metrů čtverečních připraveno přes sto padesát interaktivních exponátů, díky kterým mohou návštěvníci lépe porozumět světu kolem nás.

Tisková mluvčí

Hana Laudátová

Hana Laudátová
tisk@vida.cz
730 896 542

Logo ke stažení

VIDA! BRNO

JPG, PNG, EPS

Ke stažení

Fotografie určené ke stažení užívejte pouze v souvislosti s VIDA! science centrem.
Není-li v popiskách u fotografií uvedeno jinak, je třeba uvádět: "Foto: VIDA! science centrum" nebo "Foto: Zábavní vědecký park VIDA!". Při použití fotek na internetu, připojte vždy aktivní prolink na www.vida.cz.

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

VIDA! Program

2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123