Program pro organizované skupiny / VIDA! Brno

VIDA! pro dětské skupiny

Užijte si speciální vědecký program

Chystáte se s kroužkem nebo příměstským táborem do VIDA!? Jste vedoucí skautské skupiny či pionýrů?

Přijďte s táborovými dětmi k nám a užijte si nezapomenutelný den plný dinosaurů. Zamluvte dětem program v zábavním vědeckém parku v Brně.  

 

Víkendové labodílny

Kromě návštěvy expozice vám nabízíme možnost si o víkendu objednat 45minutový program v naší labodílně. V září uvádíme program Cesta do druhohor vás zavede do časů dinosaurů. Odhalíte, jak to dříve vypadalo na planetě Zemi. Aktivujete sopku nebo budete pozorovat termální pramen! Zažijete na vlastní kůži práci paleontologa a prozkoumáte pravěké fosilie i zub Tyranosaura Rexe.

Za příplatek 20 Kč/os. ke vstupnému do VIDA!

 

Dinosauři 3D

Rozhodně byste si neměli nechat ujít napínavý 3D film Dinosauři. Fascinující dokument odhalí Antarktidu jako domov pravěkých ještěrů. Společně s vědci se vydáte po stopách osmimetrového masožravého dinosaura, dlouhokrkých býložravců i předchůdců krokodýlů se zuby ostrými jako břitva.

Za příplatek 30 Kč/os. ke vstupnému do VIDA!

 

Příběh mláděte 3D

Těšte se na napínavý příběh mláděte, na které čekají hned po narození nejrůznější překážky a nebezpečí. O dobrodružství a napínavé scény není ve 3D snímku nouze. Ještě se než se malý dinosaurus vylíhne, putuje v obřím vajíčku pravěkou krajinou unášen větrem, ptáky nebo vodním proudem

Zdarma ke vstupnému do VIDA!

Trailer 3D filmu Dinosauři

Dnes otevřeno: zavřenoProgram

Praktické informace

Organizované dětské skupiny, jako jsou třeba letní nebo příměstské tábory, si mohou prázdninový dinosauří program zarezervovat předem. 

Každý den je v nabídce promítání napínavých 3D filmů i víkendové labodílny plné zábavných pokusů.

Vstupné pro dětské organizované skupiny je 90 Kč/osoba. Víkendové labodílny jsou za příplatek 20 Kč/os., za vstupenku na 3D film připlatíte ke vstupnému 30 Kč/os.

Pro děti si můžete objednat oběd v našem občerstvení.

Program si můžete zamluvit v rezervačním formuláři nebo na adrese program@vida.cz.

Otevírací doba

Pondělízavřeno
Úterýzavřeno
Středazavřeno
Čtvrtekzavřeno
Pátekzavřeno
Sobotazavřeno
Nedělezavřeno

Kudy k nám

Křížkovského 554/12, 603 00 Brno

Pěšky

Sídlíme v bývalém pavilonu D brněnského výstaviště, vchod máme z ulice Křížkovského (naproti hotelu Voroněž) a je nepřehlédnutelný (je to ten velký plechový chobot).
Mapa dostupnosti našeho science centra – pěšky

MHD

Nejbližší zastávka u výstaviště se jmenuje Velodrom a jezdí na ni autobus č. 44, ve druhém směru je lepší vystoupit na zastávce Křížkovského, na kterou jede autobus č. 84. Nejbližší tramvajová zastávka je Výstaviště – hlavní vstup, kam jezdí tramvaj č. 1, na stejném místě jsou také zastávky trolejbusů a autobusů č. 25, 26, 37 a 52.
Mapa dostupnosti našeho science centra – MHD

Z nádraží

Na Hlavním nádraží stačí nasednout na tramvaj č. 1 (směr Ečerova) a vystoupit na zastávce Výstaviště – hlavní vstup (výstaviště se pak obchází zleva po ulici Křížkovského, než narazíte na naši budovu – vše je přehledně značeno). Z autobusového nádraží Zvonařka pojedete autobusem č. 84 (směr Stará osada) na zastávku Křížkovského. Pokud jste z důvodu výluky dorazili na Dolní nádraží, nejsnazší je dopravit se nejprve na Hlavní nádraží a poté pokračovat výše zmiňovanou tramvají č. 1. K přepravě mezi nádražími můžete využít autobusovou linku č. 61, která je zdarma, možné je dojít také pěšky skrze Galerii Vaňkovka.
Mapa dostupnosti našeho science centra – cesta z nádraží.

Autem

Při sjezdu z dálnice i při pohybu městem se držte směrovek na “BVV” nebo “Výstaviště”. Parkování je možné přímo u centra, když zrovna není žádný veletrh, zaparkujete pohodlně i kdekoli v blízkosti pavilonu, popřípadě můžete využít nedaleký parkovací dům.
Mapa dostupnosti našeho science centra – autem

Školy

Školní autobus můžete zaparkovat přímo před budovou VIDA! science centra. Pokud zde není místo, informujte se o dalších možnostech přímo na pokladně VIDA!
Mapa dostupnosti našeho science centra – autem

Bližší informace

Klimatizace

Venku můžou padat trakaře a teplota šplhat nad třicet, u nás je pořád příjemně.

Restaurace

Na galerii najdete stánek, který nabízí nápoje i něco malého k snědku. V suterénu na vás pak čeká krásná restaurace, která nabízí pizzu i denní obědová menu.

Více info

Šatna

Kabáty, bundy, batohy, kočárky, všechno si můžete schovat v naší šatně. Vaše věci budou pod dohledem a nezaplatíte ani korunu navíc.

Parkování

Pár míst máme přímo u budovy, když zrovna není žádný veletrh, zaparkujete pohodlně i kdekoli v blízkosti pavilonu, popřípadě můžete využít nedaleký parkovací dům.

Hendikepovaní

Na parkovišti je pro vás vyhrazeno místo a uzpůsobený vstup do budovy najdete pod hlavním vchodem (vše je označeno). V celé budově jsou pak výtahy i několik bezbariérových toalet.

Více info

Wi-Fi

Ve všech prostorách VIDA! se můžete připojit na bezdrátovou síť, která je pro naše návštěvníky zcela zdarma.

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte