VIDA! After Dark

VIDA! After Dark

Mysleli jste si, že je VIDA! science centrum jenom pro děti? Je čas přesvědčit se o opaku a to nejlépe večer, kdy už děti spí a na naší galerii se probouzí DJ a bar. Celá expozice je tu jen pro vás! Rozpoutejte tornádo, zažijte zemětřesení, odhalte záhadu Bermudského trojúhelníku, vyzkoušejte trénink pilotů stíhaček nebo se projeďte na kole po laně šest metrů nad zemí.

Do konce roku se party mezi exponáty VIDA! After Dark koná třikrát. Na každé vás čeká jiný program, vždycky zcela výjimečná atmosféra.

 

VIDA! After Dark: Zahájení výstavy Cirkus Mechanikus
středa 4. října 2017, 19.00–23.00
Po dvacetiletém světovém turné konečně dorazila výstava Cirkus Mechanikus i do České republiky! Hlavními účinkujícími jsou tu historické originály i současné, ručně vyrobené hračky a automaty. Stiskněte tlačítko nebo roztočte kličku! Přiveďte loutky k životu a staňte se divákem jejich vlastních minidramat plných osobitého britského humoru. Výstava vznikla ve spolupráci s britským Mechanical Cabaret Theatre a holandským Museum Boerhaave. Během party budete mít možnost si jednoduché strojky a mechanické hračky i vyrobit. Také se můžete těšit na Vytěž princip  ̶  science show s cirkusovými prvky.

O hudbu se postará ► Don Juan Disco

Vstupné: 100 Kč (k zakoupení na místě)
Připojte se k události na Facebooku ►►►

Více o výstavě ►Cirkus Mechanikus 

 

Další podzimní termíny VIDA! After Dark:

Bloody VIDA! After Dark
ve čtvrtek 2. listopadu 2017, 19.00–23.00
Nenechte si ujít naši historicky první halloweenskou party. Čeká vás krevní laboratoř, pitva oka i srdce, stejně jako speciální upírský program. Přijďte v tematickém kostýmu a budete mít vstup za polovic.

VIDA! After Dark: 3. narozeniny
v pátek 1. prosince 2017, 19.00–23.00
Zdá se to neuvěřitelné, ale v prosinci oslavíme už třetí narozeniny. Buďte u toho! Připravený bude speciální narozeninový program.