Program> VIDA! After Dark > VIDA! After Dark: Sex, drugs & rock'n'roll

VIDA! After Dark

VIDA! After Dark: Sex, drugs & rock'n'roll

Expozice po setmění / bar / speciální program pro dospělé / rock'n'roll

Datum:čtvrtek 24. 9. 2020 od 19:00

Užijte si další z večerů pro dospělé ve VIDA! science centru, tentokrát to bude opravdu žhavé.

Díky speciálním brýlím si vyzkoušíte opilost i účinky LSD či extáze. Zjistíte, jaké technologie skrývají vibrátory a rozšíříte své znalosti antikoncepce. Těšte se na jedinečný stand up Dua Docentky o lidské sexualitě a nenechte si ujít stanoviště Loono.cz, kde vás mladí lékaři a studenti medicíny seznámí s kampaní Dole dobrý věnované reprodukčnímu zdraví. Vyrobíte si také vlastní otvíráky nebo placky s motivem nejrůznějších drog pod mikroskopem.

Opět se můžete těšit i na tematický Chytrý kvíz. Atmosféru zaručeně skvěle doplní legendární brněnský bar Úplně Všude a rytmus nestárnoucího rokenrolu.

Naposledy si také užijete osvětlenou venkovní expozici a výhled na nejkrásnější pavilony brněnského výstaviště.

Osvětlená venkovní expozice

Program večera 

Krtek a chlamydie / stand-up Duo Docentky

Stand-up o tom, proč je důležitá sexuální výchova, jakých chyb se při ní vyvarovat a jak naložit s vlastním ostychem před zcela nestydatými dětmi. Vyjasníme si, kde v lidském těle se nachází penis a proč k sexuální výchově nezvat Krtečka. Zodpovíme si také otázku, proč je lepší, když dáme dětem na hraní plyšovou chlamydii než strašit puberťáky ošklivými obrázky syfilisu. My jsme sex, drogy a rock'n'roll zvládli, jak na ně připravit i děti? Stand-up, u kterého se budete trochu stydět a hodně smát.

Program si pro vás připravila Lucie Jarkovská. Druhá polovina Dua Docentky žije aktuálně v Holandsku a bohužel se nemůže večera zúčastnit.

Dole dobrý / stánek Loono.cz

U stánku se dozvíte, jak předcházet a včas rozpoznat sexuálně přenosná onemocnění, i kam zajít, pokud se člověk v této v situaci ocitne. Tématem je také prevence a léčba neplodnosti i dosud tabuizovaná témata inkontinence a erektilní dysfunkce. V praktické části workshopu si pak každý návštěvník bude moci prohlédnout modely lidské pánve a dozvědět se, jakou funkci mají jednotlivé orgány. Edukace probíhá pod vedením studentů medicíny a mladých lékařů, kteří ochotně odpoví na veškeré doplňující otázky.

Na tělo / workshop VIDA! science centra

v 18:30, pouze pro registrované

Legendární výukový program, který VIDA! uvádí pro studenty vyšších ročníků ZŠ a středních škol, si poprvé můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Program zdůrazňuje respekt k jedinečnosti každého z nás a po celou dobu jej provází otevřená diskuze. Otevírá témata menstruace, antikoncepce a fungování reprodukční soustavy žen i mužů. Částečně bude probíhat odděleně pro muže a ženy a jeho kapacita je omezená. Program trvá hodinu a půl.

18+

Informace pro Vás

  • ! S ohledem na současnou situaci jsme se rozhodli omezit kapacitu expozice na 300 osob. Při tomto sníženém počtu jsme schopni návštěvníkům zaručit plnohodnotný zážitek s dvoumetrovými rozestupy. S ohledem na to, že akce je už zítra, není možné vstupenky předem rezervovat. Kdo dřív přijde, má vstupenky do expozice.
  • vstupné: 100 Kč
  • akce pro dospělé (18+)
  • 19:00 až 23:00
  • ve vnitřní expozici je nutné mít zakrytý nos a ústa
  • prosíme návštěvníky o dodržování dvoumetrových rozestupů
Přidejte se k události na FB

Sdílejte!

Na co se můžete těšit?

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte