Metodik*čka, lektor*ka
Volná místa> Metodik*čka, lektor*ka

Práce na hlavní pracovní poměr / přihlašování do 3. 10. 2023

Jste zapálení do objevování světa kolem nás? Pořád něco kutíte a vymýšlíte, jak nejlépe dál předat nabyté vědomosti? Přihlaste se a pojďte svoji vášeň rozvíjet s námi!

Hledáme kolegu či kolegyni na hlavní pracovní poměr. Přihlaste se i v případě, že nesplňujete všechny naše požadavky. Budete-li mít dobré argumenty, proč jste na pozici ti praví, rádi vás na osobní pohovor pozveme i v tomto případě.

Základní náplň práce

  • metodická podpora a vedení lektorů při vývoji a přípravě vzdělávacích programů
  • realizace vzdělávacích programů pro školy a veřejnost
  • péče o lektorský tým, evaluace dopadů programů
  • výroba jednoduchých pomůcek a testování jejich funkčnosti
  • příprava obsahu brožur pro školy a programových anotací na webové stránky
  • analýzy dat z interního systému a od učitelů
  • spoluúčast na přípravě konceptu exponátů
  • spolupráce s koordinátory a lektory neformálního vzdělávání – příměstské tábory a kroužky
  • sebevzdělávání v oblasti popularizace věd a vzdělávacích metod

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • věk 18 a více let
  • orientace v oblasti pedagogiky, didaktiky a moderních vzdělávacích metod
  • kreativní myšlení, organizační a koordinační schopnosti
  • zkušenost s vedením programů či organizací aktivit pro děti či dospělé
  • dramaturgické myšlení, znalost skupinové dynamiky
  • komunikativnost, dobrá schopnost interakce s dětmi a dospělými návštěvníky
  • přírodovědné či technické vzdělání
  • ochota učit se nové věci
  • znalost angličtiny, němčiny a dalších jazyků výhodou

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr 1,0
  • ohodnocení dle platové tabulky (dle dosaženého stupně vzdělání a praxe ve výši 24060 – 28070 Kč + osobní ohodnocení až do výše 30 %)
  • příležitost k rozvoji komunikačních a lektorských dovedností
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, vzdělávání)
  • práce na dobu určitou
  • předpokládaný nástup říjen/listopad 2023

Přihláška

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí →tohoto formuláře do 3. 10. 2023 23:59.

Výběrové řízení se bude konat pouze v úterý 10. 10. 2023 od 14 hodin.

Přihlaste se i v případě, že nesplňujete všechny naše požadavky.

Informace pro Vás

  • přihlášky do úterý 3. 10. 2023
  • nástup ideálně v řijen/listopad 2023
  • práce na plný úvazek
  • životopis a motivační dopis odesílejte pomocí →tohoto formuláře
  • výběrové řízení v úterý 10. 10. 2023 od 14:00

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte