Nákupčí (zásobovač*ka)
Volná místa> Nákupčí (zásobovač*ka)

Nákupy materiálu, průzkumy trhu, zpracování objednávek

Rozšiřujeme tým VIDA! science centra. Hledáme osobu, která do svých rukou pevně uchopí nákupy materiálu a bude mít přehled o všech objednávkách.

Základní náplň práce

  • zajišťování nákupu různorodého materiálu pro celou organizaci, jak od tuzemských, tak i zahraničních dodavatelů
  • průzkumy trhu, administrace veřejných zakázek malého rozsahu
  • objednávky, kontrola faktur
  • související administrativa
  • agenda registru smluv – zástupce
  • spolupráce se všemi odděleními organizace
  • celní řízení
  • doprava nakoupeného materiálu v rámci Brna – přímý nákup drobného materiálu v rámci Brna, včetně dopravy

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • čistý trestní rejstřík
  • aktivní AJ slovem i písmem
  • aktivní řidič*ka sk. B
  • zkušenosti v oblasti zásobování/logistiky výhodou
  • počítačová gramotnost – aktivní užívání MS Office
  • flexibilitu, zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • práci na DPČ (20 hodin týdně) s perspektivou změny na pracovní poměr
  • odměnu 180 Kč/hodina
  • služební notebook a mobilní telefon
  • vzdělávací kurzy a školení
  • pracoviště v Brně u BVV v dosahu MHD
  • možnost částečné práce z domova
  • zázemí stabilní organizace

Nástup dle dohody. Výběrové řízení bude probíhat ve druhé polovině června 2023.

Jak se přihlásit

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte e-mailem do úterý 20. 6. 2023 na adresu personalni@vida.cz.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech, dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi organizace Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Informace pro Vás

  • přihlašování do úterý 20. června 2023
  • práce na DPČ
  • nástup dle dohody
  • životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) odesílejte e-mailem na adresu personalni@vida.cz

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte