Produkční a asistent/ka marketingového oddělení
Volná místa> Produkční a asistent/ka marketingového oddělení

práce na hlavní pracovní poměr (minimálně 7 hodin denně)

Hledáme kolegu či kolegyni, který/á je důsledný/á, svědomitý/á, pečlivý/á a zároveň je pro něj/ni přirozené hledat si nové úkoly a výzvy. Potřebujeme, abyste uměl/la fotit, a uvítáme schopnost natočit a sestříhat video. Je důležité, aby vám nedělalo potíže vstřícně reagovat i na nepříjemné e-maily a podívat se na internet i mimo běžnou pracovní dobu. Nezbytný je také výborný pravopis a ochota plnit i velmi rutinní úkoly.

Základní náplň práce

  • produkční práce na reklamních kampaních
  • komunikace s veřejností – správa e-mailu info@vida.cz (pracovní pozice vyžaduje pravidelné kontrolování e-mailu a Facebooku i mimo běžnou pracovní dobu)
  • koordinace veřejných zakázek malého rozsahu (například dárkové předměty)
  • pořizování fotografií doprovodného programu centra (občasná práce i o víkendech)
  • administrativa (objednávky, dárkové poukazy, zpracování poptávek, průzkumy trhu, následná agenda)
  • správa informací na volnočasových portálech (aktualizace, vkládání nových eventů, hledání nových příležitostí k propagaci)
  • elektronický monitoring médií
  • aktualizace a správa databází kontaktů (media, mediální partneři, odběratelé newsletteru)
  • plnění dalších požadavků a aktivit podle pokynů kolegů na marketingovém oddělení
  • řízení služebního vozidla dle pokynů a potřeb zaměstnavatele

Požadavky

  • minimálně SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B
  • trestní a morální bezúhonnost
  • zkušenosti s fotografováním, editací fotek (např. Adobe Photoshop Lightroom), tvorba videí a práce s grafickými programy (např. Ilustrátor) výhodou
  • výborný pravopis a dobré stylistické schopnosti
  • schopnost práce na PC - Outlook, Word, Excel, FB, vyhledavače
  • komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, proaktivní přístup, ochota vykonávat i rutinní práci
  • příjemné vystupování a schopnost bezkonfliktního jednání s veřejností

Nabízíme

  • práce na HPP (možnost zkráceného úvazku na minimálně 7 hodin denně), 10. platová třída 21350 – 28750 Kč měsíčně + osobní ohodnocení po tříměsíční zkušební době
  • služební notebook, služební telefon, služební fotoaparát (Canon EOS 80D), pracovní zázemí v příjemné kanceláři s veškerým komfortem
  • stravenky, 25 dnů dovolené, dva sick days
  • pracoviště v Brně (u BVV)

Strukturovaný životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 1. 10. 2019 elektronicky na adresu hana.laudatova@vida.cz

Informace pro Vás

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • nástup nejlépe od 1. 11. 2019, případně dle dohody
  • životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám zasílejte na hana.laudatova@vida.cz do úterý 1. 10. 2019

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte