Projektový a administrativní pracovník*ce
Volná místa> Projektový a administrativní pracovník*ce

Přijmeme nového kolegu či kolegyni / přihlašování do 28. ledna 2024

Hledáme osoby, které rády pomáhají ostatním plnit jejich sny.

Základní náplň práce

  • administrace schválených projektů
  • nákup letenek a zajištění ubytování na služebních cestách
  • příprava podkladů pro ekonomické oddělení
  • správa finančního rozpočtu schválených projektů
  • komunikace s jednotlivými odděleními v rámci instituce
  • aktivní vyhledávání a komunikace s partnerskými institucemi při zpracovávání projektových žádostí
  • zpracovávání projektových žádostí

Požadavky

Nezbytné požadavky:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • orientace v grantových a dotačních titulech
  • zkušenosti s plánováním a realizací zahraničních cest
  • komunikační zdatnost
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • základní úroveň ovládání PC (MS Office, e-mail, internet)

Ideálně také:

  • znalost dalších jazyků
  • zkušenosti s psaním projektových žádostí
  • schopnost prezentace, jednání a vyjednávání
  • řidičský průkaz skupiny B

Poznámka

  • k případnému pohovoru si připravte krátkou prezentaci vámi realizovaného projektu

Nabízíme

  • práci na dohodu o pracovní činnosti max 0,5 úvazku
  • platové ohodnocení 200,- Kč/ hod
  • různorodou a dynamickou práci
  • možnost kombinovat práci z domova a na pracovišti v Brně
  • předpokládaný nástup únor 2024

Přihláška

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí ► tohoto formuláře do neděle 28. 1. 2024.

Informace pro Vás

  • životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte elektronicky pomocí → tohoto formuláře nejpozději do 28. 1. 2024
  • výběrové řízení bude probíhat ve dnech 5. nebo 6. 2. 2024 v odpoledních a podvečerních hodinách
  • předpokládaný nástup: únor 2024

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte