Šatnář/ka
Volná místa> Šatnář/ka

Šatnář/ka

Dohoda o provedení práce / přihlašování do 16. 10. 2022

Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří budou mít na starosti šatnu pro návštěvníky zábavního vědeckého parku VIDA!

Co Vás čeká

  • obsluha šatny v budově VIDA! science centra
  • zodpovědnost za šatnu
  • práce i o víkendech a svátcích

Požadujeme

  • trestní a morální bezúhonnost
  • věk nad 18 let
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • příjemné vystupování a schopnost bezkonfliktního jednání s návštěvníky centra
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • práce na Dohodu o provedení práce
  • odměna 100 Kč/hod
  • příjemný pracovní kolektiv
  • nadstandardně vybavené pracoviště v Brně (u BVV)
  • vhodné pro studenty i důchodce

Strukturovaný životopis s fotografií zašlete na e-mailovou adresu marie.hlavackova@vida.cz nebo zanechte v otevírací době na recepci VIDA! science centra a to nejpozději do 16. 10. 2022.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaných materiálech, dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi organizace Moravian Science Centre Brno, příspěvková organizace v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Informace pro Vás

  • práce na Dohodu o provedení práce (DPP)
  • strukturovaný životopis s fotografií zašlete elektronicky na adresu marie.hlavackova@vida.cz do neděle 16. 10. 2022

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte