Technický pracovník*ce vývoje expozice
Volná místa> Technický pracovník*ce vývoje expozice

Práce na celý úvazek / přihlašování do 5. 5. 2024

Hledáme vhodné kandidát*ky, kteří se chtějí podílet na vývoji exponátů v zábavním vědeckém parku!

Náplň práce

  • zkoumání a testování nových nápadů pro vylepšení stávajících exponátů a modelů
  • podíl na přípravě nových a údržbě/úpravě existujících exponátů science centra
  • ovládání technické infrastruktury a exponátů science centra
  • diagnostika a oprava exponátů
  • evaluace funkčnosti expozice

Požadujeme

Nezbytné požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání, ideálně však vysokoškolské technického směru podporující analytické a samostatné myšlení
  • manuální a technická zručnost
  • vývoj a testování nových mechanických prototypů exponátů
  • schopnost vyrábět náhradní nebo nové díly a instalovat je
  • práce se dřevem, plasty, kovy a ideálně také s elektronikou
  • alespoň 1 rok praxe
  • kreativní myšlení
  • spolehlivost
  • komunikativnost, znalost AJ
  • ochota učit se nové věci

Ideálně také

  • systematické a analytické myšlení
  • schopnost týmové spolupráce
  • přírodovědné či technické vzdělání
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

  • práci na zaměstnaneckou smlouvu na úvazek 1,0
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, služební notebook, sick days, kurzy angličtiny, 25 dní dovolené
  • platové ohodnocení dle platové tabulky č. 1 (SŠ vzdělání 9. třída, VŠ vzdělání 10. třída)
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • předpokládaný nástup květen 2024

Přihlašování

Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte do 5. 5. 2024 elektronicky prostřednictvím → tohoto formuláře.

Informace pro Vás

  • práce na celý úvazek, zaměstnanecká smlouva
  • přihlašování do 5. 5. 2024
  • životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) zasílejte →zde
  • nástup květen 2024

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte