VIDÁtor: Vedoucí směny
Volná místa> VIDÁtor: Vedoucí směny

Práce na hlavní pracovní poměr

Aktuálně nikoho nehledáme

Základní náplň práce vedoucí či vedoucího směny

  • koordinace denního provozu expozice a programů,
    • domluva s brigádníky na časovém a prostorovém pokrytí jednotlivých sekcí expozice a obsluhovaných exponátů,
    • dohled nad školními skupinami jdoucími na výukové programy,
    • upřesňování časů science show, promítání 3D filmů a provozu Bastlírny,
    • koordinace osob během eventů a pronájmů,
  • řešení nenadálých situací v expozici,
    • první pomoc při úrazech a protokolování,
    • koordinace evakuace návštěvníků z expozice v případě požárního poplachu,
    • řešení nespokojenosti a konfliktů ze stran návštěvníků,
  • ovládání technické infrastruktury expozice a reporting závad,
    • zapínání a vypínání expozice,
    • hlášení a reporting závad,
  • evaluace provozu expozice,
  • vedení brigádníků a jejich osobnostní rozvoj.

Požadavky na vedoucí či vedoucího směny

Nezbytné:

  • vzdělání alespoň bakalářského stupně,
  • všeobecný přehled na úrovni maturity,
  • ochota pracovat o víkendech a na směny,
  • Koordinační schopnosti
    • schopnost vedení týmu brigádníků,
    • špičkové zvládání vlastní časové disciplíny,
    • schopnost rychlé reorganizace aktivit a osob pod tlakem (flexibilita),
    • cit pro systematičnost a prioritizaci,
    • umět reflektovat limity (vlastní i týmové),
    • klidné a příjemné jednání pod tlakem,
    • schopnost pracovat v týmu i samostatně.
  • Komunikační schopnosti
    • schopnost používat popisný jazyk (stručná a jasná sdělení),
    • dovednost argumentovat a být schopen racionálně vysvětlit rozhodnutí (asertivita),
    • nebát se využívat zpětnou vazbu (pozitivní i negativní),
    • angličtina na komunikační úrovni.
  • Charakterové vlastnosti
    • vstřícnost a příjemné vystupování,
    • spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost,
    • motivovanost pro práci v science centru,
    • ochota rozvíjet se a vzdělávat,
    • osobní integrita (pracovat v souladu s firemní etikou, postupy a cíli SC),
    • být příkladem vedeným osobám (konzistentnost v rozhodování, otevřenost, fairovost).

Ideálně také:

  • vzdělání přírodovědného nebo technického zaměření
  • předchozí zkušenosti s vedením týmů (i dobrovolnických)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr na úvazek 1,0
  • platové ohodnocení dle platové tabulky (SŠ vzdělání 9. sloupec, VŠ vzdělání 10. sloupec)
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, vzdělávání)
  • předpokládaný nástup květen 2019

Informace pro Vás

  • Předpokládaný nástup: květen 2019
  • Práce na plný úvazek
  • Životopis a motivační dopis(rozsah max. 1 strana A4) nám odesílejte pomocí → tohoto formuláře do 9. 4. 2019.

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte