Koordinátor/ka kroužků | HPP
Volná místa> Koordinátor/ka kroužků | HPP

Hledáme lektora a koordinátora kroužků pro děti / přihlašování do 19. září 2021

Jste zapálení do objevování světa kolem nás? A chcete svou vášeň předávat dál?

Základní náplň práce

  • Příprava a realizace přírodovědných a technických kroužků pro děti od MŠ až po 8. třídu ZŠ.
  • Koordinace vedoucích kroužků.
  • Pomoc návštěvníkům s objevováním a hraním si v expozici.
  • Ovládání a údržba exponátů a technické infrastruktury science centra.
  • Realizace programů v prostorách science centra i mimo něj.
  • Sebevzdělávání v oblasti popularizace věd a činnosti science center.

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • věk 18 a více let
  • kreativní myšlení
  • samostatnost a spolehlivost
  • komunikativnost, vynikající vyjadřovací schopnosti, dobrá schopnost interakce s dětmi a dospělými návštěvníky
  • aktivní zájem o popularizaci vědy
  • ochota učit se nové věci
  • znalost angličtiny, němčiny a dalších jazyků výhodou

Vhodná pozice i pro absolventy.

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr 1,0
  • ohodnocení dle platové tabulky (SŠ vzdělání 9. platová třída, VŠ vzdělání 10. platová třída)
  • příležitost k rozvoji komunikačních, lektorských a performančních dovedností
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, vzdělávání)
  • předpokládaný nástup říjen/listopad 2021

Informace pro Vás

  • Předpokládaný nástup: říjen 2021
  • Práce na Hlavní pracovní poměr (HPP)
  • Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) odesílejte elektronicky pomocí  → tohoto formuláře do neděle 19. 9. 2021
  • výběrové řízení bude probíhat pouze ve čtvrtek 23. 9. 2021 od 14 do 19 hodin

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte