Vidátor/ka | DPP
Volná místa> Vidátor/ka | DPP

Hledáme vedoucí kroužků pro děti / přihlašování do 24. října 2021

Jste zapálení do objevování světa kolem nás? A chcete svou vášeň předávat dál?

Základní náplň práce

  • Příprava přírodovědných nebo technických kroužků pro děti od mateřských školek po 8. třídu ZŠ (schůzky probíhají v úterý a ve středu odpoledne).
  • Realizace kroužků v prezenční i on-line podobě v budově VIDA! i mimo něj.
  • Realizace výukových programů v prostorách science centra i mimo něj.
  • Sebevzdělávání v oblasti popularizace vědy.

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • věk 18 a více let
  • kreativní myšlení
  • samostatnost a spolehlivost
  • komunikativnost, vynikající vyjadřovací schopnosti, dobrá schopnost interakce s dětmi i dospělými návštěvníky
  • aktivní zájem o popularizaci vědy, techniku, robotiku, základy programování
  • ochota učit se nové věci
  • znalost angličtiny a dalších jazyků výhodou
  • schopnost odpracovat 20-60 hodin každý měsíc

Vhodná pozice pro vysokoškolské studenty i aktivní osoby v důchodovém věku.

Nabízíme

  • práci na Dohodu o provedení práce (DPP)
  • platové ohodnocení 160 Kč za hodinu
  • příležitost k rozvoji komunikačních, lektorských a performačních dovedností
  • různorodou a dynamickou práci
  • pracoviště v Brně
  • dlouhodobou spolupráci s výhledem minimálně půl roku, v případě spokojenosti i více let
  • předpokládaný nástup listopad 2021

Informace pro Vás

  • Předpokládaný nástup: listopad 2021
  • Práce na Dohodu o provedení práce (DPP)
  • Životopis a motivační dopis (rozsah max. 1 strana A4) odesílejte elektronicky pomocí  → tohoto formuláře do neděle 24. 10. 2021
  • výběrové řízení bude probíhat v pondělí 1. 11. 2021 od 14 hodin

Sdílejte!

Aby vám už nikdy nic neuniklo

Vymýšlíme pořád něco nového a vy o tom můžete vědět mezi prvními, stačí tady teď nechat svůj e-mail.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů.

VIDA! Program

1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Vyhledávání

Zadejte hledný výraz a potvrďte

Možná hledáte