PODZIMNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

PODZIMNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Středa 26. října – čtvrtek 27. října 2016

 

TÉMATA TÁBORŮ

Svět Pokémonů – tábor pro žáky 2. a 3. třídy
Kdo by nechtěl bleskově útočit jako Pikachu nebo zkrotit oheň jako Charizard? Láká Tě fantastický svět pokémonů? Chceš se naučit ovládat některé jejich schopnosti? Kolik jich dokážeš chytit do svého Pokébalu? Přijď si užít 2 dny mezi pokémony! (Program je inspirovaný světem Pokémonů, náplní tábora nebude práce s hrou Pokémon GO.)

Na stopě zločinu! – tábor pro žáky 4. až 6. třídy
Stal se zločin! Policie si neví rady, a proto povoláváme do služby nejlepší mladé detektivy. Vydejte se po stopách zločince, snažte se myslet jako on a chytit ho dřív, než přijde o život další nevinná oběť!

 

Cena za osobu:
800 Kč (každý den cena zahrnuje: oběd, odpolední svačinu, celodenní pitný režim, materiál na programy, práci lektorů, vstup do expozice VIDA! science centra)

Další informace:
Příměstské tábory ve VIDA! science centru jsou připravované a realizované kvalifikovanými pedagogy. Program probíhá od 9:00 do 16:00. První den příměstského tábora je možné děti přivést už na 8:30.

Jak se přihlásit:
Dle názvu tábora, na který chcete své dítko přihlásit, si stáhněte závaznou přihlášku a zdravotní dotazník z těchto odkazů:
>> Svět Pokémonů (2. – 3. třída)
>> Na stopě zločinu! (4. – 6. třída)
>> ZDRAVOTNÍ DOTAZNÍK

Vyplněné závazné přihlášky a zdravotní dotazníky přijímáme od 16. 9. 2016 naskenované nebo čitelně vyfocené na e-mailu tabor@vida.cz
Přihlášky, které dorazí před tímto datem, není možné zařadit stejně jako neúplně vyplněné přihlášky, či přihlášky bez zdravotního dotazníku.
Další informace získáte na telelefonním čísle 731 654 580 nebo na e-mailu tabor@vida.cz
Kapacita každého termínu je max. 20 dětí.

Kapacita každého turnusu je 20 dětí. Pořadatel tábora si vyhrazuje právo akci zrušit v případě nenaplnění minimální kapacity, nejdéle však 14 kalendářních dnů před zahájením tábora.