Užít si v prostorách VIDA! konferenci? Narozeninovou oslavu? Firemní akci?
Není problém!

Řekli vám někdy, že se v pauze na konferenci můžete projet na kole na laně? Uzavřít obchodní kontrakt uvnitř obřího srdce? Roztočit zábavu večírku pomocí tornáda? Že ne? Je na čase to změnit!

Naše prostory jsou moderní, praktické a hlavně jedinečné. Pronajmout si můžete celou budovu nebo jen některou její část. Ať tak nebo tak – vaše akce se v prostředí zábavního vědeckého parku VIDA! stane nezapomenutelnou.

Co nabízíme k pronájmu?

MULTIFUNKČNÍ SÁL

Náš největší uzavřený prostor, do kterého se vejde cca 200 stojících lidí, popřípadě o trochu víc než polovina sedících. V sále jsou k dispozici 3 dataprojektory, mikrofony, kamery. K pronájmu multifunkčního sálu náleží také prostorné předsálí, včetně vlastní šatny, toalet a části galerie s výhledem na celou expozici (galerie se dá pronajmout i zvlášť).

DIVADLO VĚDY

Běžně v něm probíhají naše science show, tedy představení plné zábavných pokusů, v sále je elevace a 86 pohodlných míst, nechybí ani dataprojektory (jeden i s 3D technologií), digestoř a prvotřídní sound systém.

LABODÍLNY 2ks

Prostory jsou v těsné blízkosti dětského science centra a přímo vybízejí ke kutění, vyrábění a zábavě. Součástí je interaktivní tabule nebo třeba chytrá zeď.

OBJEVOVNY 2ks

Komornější místnosti vhodné k soustředěnějším činnostem nebo jednáním, k dispozici je například televize s možností videokonference a také interaktivní tabule.

GALERIE

Pro small talk, chlebíček a sklenku vína ideální prostor. Galerie u multifunkčního sálu je prostorná a poskytuje krásný výhled na celou expozici, volně navazuje na prostor pro dočasné výstavy.

VIDA! KOMPLET

Názvem „VIDA! komplet“ označujeme pronájem všech místností včetně expozice. Pronájem tohoto typu preferujeme mimo naši běžnou otevírací dobu. Na základě domluvy (ideálně víc jak 6 týdnů předem) je možné se dohodnout na pronájmu naší budovy i během otevírací doby.

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Je to jednoduché – my vám pronajmeme místnost, kde si může vaše ratolest sníst dort a převzít dárky. Vy oslavence obdarujete tím nejlepším – možností užít si svou oslavu v zábavním vědeckém parku a s kopou svých kamarádů.

Jak to funguje?
K pořádání narozeninových oslav propůjčujeme jednu z našich „Objevoven“, do které se komfortně vejde 25 osob (maximální limit je 35). Cena za pronájem je 500 Kč (včetně DPH) a místnost vám může být k dispozici až na 4 hodiny během naší otevírací doby (10 – 18 hodin). Každý účastník oslavy má vstup do science centra za zvýhodněných 90 Kč. Oslavenec (max. 2 os.) má vstupenku ZDARMA.

Dobré vědět:

  • Pořadatel oslavy si sám zajišťuje občerstvení včetně nádobí a následného úklidu.
  • Oslavu je dobré objednávat s minimálně 6ti týdenním předstihem
  • Na oslavu si lze objednat i Vidátora/ku, který/á může pro hosty připravit nějakou hravou chytrou zábavu (dle domluvy – vše lze přizpůsobit věku i zálibám oslavence a jeho hostů). Práce Vidátora/ky je oceněna na 500Kč/hodinu.
  • Objednávky i veškeré dotazy směřujte na lenka.kvasnickova@vida.cz, tel. 730 896 550.
oddelovac

Orientační ceník pronájmu prostor včetně základního vybavení

Ceník platný od 1. 1. 2017. Uvedené ceny pronájmů jsou vždy za jednu hodinu a nezahrnují DPH.
Položka Komerční subjekty Neziskové organizace
VIDA! komplet mimo otevírací dobu* 10 000 Kč 6 000 Kč
VIDA! komplet v otevírací době* 15 000 / 30 000 Kč 15 000 / 30 000 Kč
Multifunkční sál 5 000 Kč 3 000 Kč
Divadlo vědy 5 000 Kč 2 000 Kč
Objevovna / labodílna 3 000 Kč 500 Kč
Galerie 4 000 Kč 2 000 Kč
* Pronájem VIDA! komplet zahrnuje pronájem budovy včetně celé expozice a přítomnosti zaměstnanců v expozici. Když VIDA! zůstane během pronájmu v otevírací době přístupná i běžným návštěvníkům je sazba nižší (15 000 Kč/hod), pokud má klient zájem o exkluzivní pronájem pouze pro sebe a během otevírací doby, je cena vyšší (30 000 Kč/hod).

• Pro akci je nutné počítat i s časem přípravy a následného úklidu (dle prostor 1–3 hodiny).
• Za příplatek je možné si objednat obsluhu šatny (100 Kč/hod).
• K pronájmu nabízíme také 10 ks rautových (loketních) stolků v ceně 200 Kč/ks.
• Nabízíme možnost pronájmu zvukového aparátu a pódia. Kompletní nabídku naleznete ZDE.

Zajímavým doplňkem k vašemu pronájmu může být i science show (představení plné zábavných pokusů v divadle vědy) nebo promítání některého z našich 3D filmů, obojí nabízíme za příplatek 1500 Kč.

 

Dobré vědět:

  • Catering a další služby (např. kulturní program) standardně nezajišťujeme, v rámci pronájmu je ale k dispozici kvalitní zázemí pro tyto služby.
  • Pronájem je nezbytné sjednat s největším možným předstihem (ideálně 3 měsíce).
  • Do všech prostor je bezbariérový přístup.
  • Ve všech prostorách VIDA! science centra je zákaz kouření.
  • V případě dlouhodobých, opakovaných a speciálních pronájmů prostorů či technického zařízení mohou být domluveny individuální podmínky. Organizacím, které pronájem využijí k akcím s populárně vědeckou tématikou či k prezentaci vědeckých výzkumů, vyjdeme maximálně vstříc a budou mít přednost před ostatními zájemci.

Zajímá vás něco dalšího? Chcete se přijít podívat? Zarezervovat si termín? Dejte vědět!

Ondřej Leger

e-mail: pronajmy@vida.cz

telefon: +420 725 571 368

Akční vstupné

banner_budova_polovina_print

×